Imprezy, integracje dla firm. Gry militarne, na orientację, selekcja na wesoło, surviwal. Wprowadzimy Was w las i środek akcji.
Podczas naszych szkoleń nie tylko jest zabawa staramy się przekazać maksimum wiedzy z surviwalu, nawigacji, a także podczas szkoleń strzeleckich.

Na początku ubieramy Was w mundury i …

1.  Atak terrorystyczny:

Organizujemy i prowadzimy szkolenia antyterrorystyczne. Szkolenia te mogą być w formie samych wykładów jak i przeprowadzenie pozorowanego ataku, omówienie. Możemy to wykonać w budynkach użyteczności publicznej, jak i prywatnych firmach instytucjach, galeriach, a także w naszych obiektach czy też w hotelach.

2. Szkolenia  zgrywające zespół

Cykl szkoleń polegających na zgrywaniu zespołu oparte o szkolenia wojsk specjalnych

3. Gry i szkolenia militarne

Gry militarne:

Szkolenia militarne dedykowane są do urzędów, instytucji, szkół. Mamy programy jak postępować w razie ataku terrorystycznego, jak postępować moją pracownicy, szkoły czy też urzędy, co robić w trudnych sytuacjach. Symulowane napady itp…
Kolejnym pakietem szkoleń są szkolenia para militarne dla zorganizowanych grup, firm. Jesteśmy w stanie wyłonić liderów i powiedzieć bardzo dużo o pracownikach jak działają w stresie, na zmęczeniu.

Ubieramy uczestników w mundury, przyjmujemy do armii, prowadzimy cykl szkoleń potrzebnych w trakcie dalszej części misji i na koniec zespół wyrusza realizować misję.

4. Gry surwiwalowe
Jedno, dwu i trzy dniowe szkolenia surwiwalowe. Poziom i zakres szkoleń dopasowujemy indywidualnie dla klienta w zależności od grupy dla kogo ma być przeznaczone. Lub jeśli nie masz grupy a chcesz rozpocząć przygodę z surviwalem zapraszamy na szkolenia surviwalowe

Szkolenia firmowe

Rekrut integracja.

Rekrut integracja.

Szkolenia firmowe, integracja

Rekrut integracja.

Imprezy integracyjne rekrut

Rekrut

Rekrut imprezy integracyjne pontony kajaki

rekrut eventy integracja

Integracja, eventy, szkolenia

rekrut imprezy firmowe

Rekrut integracja.

tel: 792 233 332
PN – PT: 8.00 – 16.00